Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Raty - eRaty w Santander Consumer Banku dostępne są dla zakupów od 100 zł, raty dostępne są nawet do 33 miesięcy. Masz możliwość wyboru, czy kredytowana ma być cała kwota zakupu, czy wolisz część ceny zapłacić przy zakupie, a resztę rozłożyć na dogodne raty. Więcej o ratach przeczytasz w dziale Raty i leasing.
  • Leasing - system i-Leasing pozwala zakupić urządzenie w leasing dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą: osoby fizyczne, spółki osobowe oraz spółki kapitałowe. Więcej o leasingu przeczytasz w dziale Raty i leasing.

Więcej o metodach płatności znajdzie w naszym regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl