DJI Phantom 4

Dostępność: brak towaru
Cena: 4 595,00 zł 4595.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.96
Producent: DJI
Kod produktu: DJI000297

Opis

DJI Phantom 4

DJI Phantom 4

 System omijania przeszkód   •   Do 28 minut lotu na jednej baterii      Zasięg do 3,5 kilometra     Kamera UltraHD 4K

 

DJI Phantom 4

 

Latanie za dotknięciem palca

Latanie stało się dostępne dla każdego! Wystarczy że podwójnie stukniesz w ekran smartphona lub tabletu aby dron wzniósł się w powietrze. Phantom 4 sam omija przeszkody które napotka na swoim torze lotu dzięki Obstacle Sensing System. Funkcja Smart Return Home, którą uruchomisz za jednym kliknięciem, sprowadza drona z powrotem do Ciebie.

 

DJI Phantom 3 Professional

 

 

Visual Tracking

Phantom 4 posiada system ActiveTrack dzięki któremu nagrywanie ruchomych obiektów jest proste.  Wykorzystana zaawansowana technologia pozwala na określenie i śledzenie zaznaczonych obiektów.  Dron sam podąża za poruszającym się celem – bez potrzeby Twojej nawigacji.
DJI Phantom 3 Professional

 

Tryb sportowy

W nowym trybie sportowym (Sport Mode), Phantom 4 zapewnia najlepszą w swojej klasie kontrolę lotu.  Dron został zaprojektowany z materiałów lepszej jakości, co przekłada się na jego zwrotność i szybkość. Tryb sportowy pozwala osiągnąć prędkość urządzenia do 72 km/h.

 

 

 

DJI Phantom 3 Professional

 

 

Długi czas lotu

Najbardziej zaawansowany system napędowy, w połączeniu z opływową konstrukcją drona i pojemnością baterii pozwoli na lot Phantom 4 nawet do 28 minut.

 

 

 

DJI Phantom 4

Lataj dalej, lataj dłużej

Dzięki wysokiej wydajności silników i specjalnie zaprojektowanej baterii o dużej pojemności 5350 mAh, ciesz się lotem Phantom 4 przez 28 minut!* Zoptymalizowany system zarządzania energią, inteligentny system ładowania oraz większa wytrzymałość baterii sprawiają, że dron lata z maksymalną wydajnością.  Phantom 4 wykorzystuje technologię Lightbridge, abyś mógł zobaczyć to co widzi dron w jakości HD 720p w odległości 3,5 kilometrów.

DJI Phantom 3 Professional

 

Wiele trybów lotu

Dostosuj Phantom 4 do swoich wymagań. Sterując Phantom 4 ustaw tryb lotu (GPS i Vision Positioning System), TapFly, ActiveTrack i tryby inteligentnego lotu. Tryb sportowy pozwala na większą zwrotność i szybkość, nawet do 72 km/godz przy jednoczesnym utrzymaniu GPS i Vision Positioning System. Tryb Attitude (wysokościowy) pozwala wznieść się Phantom 4 i utrzymać jego wysokość, ale bez stabilizacji GPS.

 

 

 DJI Phantom 3 Professional

 Lepsza konstrukcja, większa zwinność

Lot Phantom 4 jest precyzyjny dzięki zastosowaniu opływowej konstrukcji drona, która minimalizuje drgania przy podmuchach lub podczas lotu w silnym wietrze. Zintegrowany gimbal i nowe umieszczenie baterii bliżej środka ciężkości poprawia równowagę, zwiększa zwrotność drona i pozwala bardziej dokładnie reagować na Twoje polecenia.

 

 

 

DJI Phantom 4

Kamera wysokiej jakości

Uchwyć chwile, które zachowasz na całe życie. Dzięki kamerze 4K z prędkością 30 klatek na sekundę lub FullHD 1080p z prędkością 120 klatek na sekundę filmowanie z powietrza możliwe jest na najwyższym poziomie. Soczewka asferyczna posiada 94° pole widzenia, a także umożliwia uzyskanie ostrego obrazu dla obiektów filmowanych z bliska, nawet do 1 metra.

DJI Phantom 3 Professional

Wyczuwanie i omijanie obiektów

W Phantom 4 wykorzystano innowacyjny inteligentny system wykrywania przeszkód (Obstacle Sensing System). System dwóch kamer oraz podwójne sensory optyczne pozwalają Phantom 4 stworzyć trójwymiarowy model oraz wykorzystywać zebrane informacje do unikania przeszkód. W trybie normalnym, jeżeli dron rozpozna przeszkodę, zatrzyma się i będzie się unosił w miejscu. W trybie TapFly, ActiveTrack i Smart Return Home, Phantom 4 ominie przeszkodę lub wzniesie się do góry aby uniknąć kolizji.

 

 

DJI Phantom 4TapFly

W trybie TapFly wszystko co musisz zrobić aby wystartować drona to stuknąć w ekran tabletu lub smartfona. Sterowanie dronem, jeszcze nie było tak proste! Aby zmienić kierunek lotu, po prostu dotknij ekranu. Utrzymanie wysokości, kursu i prędkości może być trudne, ale tryb Tap Fly robi to za Ciebie! Wykorzystując system wykrywania przeszkód (Obstacle Sensing System), Phantom 4 ominie przeszkody, zwolni lub wzniesie się, abyś mógł sfilmować miejsca, które wcześniej były trudno dostępne. Dzięki aplikacji DJI GO możesz aktywować tryb inteligentnego powrotu do domu (Smart Return Home), Phantom 4 bezpiecznie wróci do Ciebie omijając przeszkody.

 

DJI Phantom 4


 
ActiveTrack

ActiveTrack zamienia science fiction w rzeczywistość! Niezależnie od tego czy lubisz biegać, jeździć na rowerze lub nartach, Phantom 4 używa zaawansowane technologie rozpoznawania i śledzenia obiektów, dzięki czemu obiektyw kamery automatycznie podąża za poruszającym się celem, a Ty za każdym razem uzyskujesz najlepsze ujęcie.

 

DJI Phantom 4

Zintegrowany gimbal

Phantom 4 jest wyposażony w najnowszy system stabilizacji kamery. Posiada specjalnie zaprojektowaną strukturę w kształcie litery U, która zapewnia lepszą stabilizację. Ruchy gibala są kontrolowane przez Gimbal Control Unit, która jest w stałym kontakcie z Inertial Measurement Unit (IMU) i kontrolerem lotów, aby móc przygotować drona do kolejnych ruchów. Gimbal cechuje wysoka dokładność do ±0.03°, a w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi amortyzatorami, zapewnia płynne filmowanie.

 


DJI Phantom 4

 

Inteligentne pozycjonownie

Phantom 4 nawiązuje połączenie do 24 satelitów, aby zapewnić większą dokładność i szybsze połącznie z satelitami, zachowując pełną kontrolę twojego lotu. Wykorzystanie połącznia systemu GPS i GLONASS sprawia, że dron wie gdzie wystartował i gdzie się znajduje oraz w jakiej odległości jest względem ciebie.

 

 

DJI Phantom 3 Professional

IMU

Dzięki wykorzystaniu mechanizmu Inertial Measurement Unit (IMU) w gimbalu utrzymaj swój Phantom 4stabilny w locie oraz  lataj w sposób taki jaki chcesz. Mechanizm wykorzystuje sześcio-osiowy żyroskop oraz akcelerometr, które rejestrują i przekazują nawet najmniejsze zmiany w położeniu i przechyły drona. IMU pracuje dla Ciebie podczas całego czasu trwania lotu Phantom 4, wykrywa najmniejsze drgania i automatycznie je neutralizuje.

 

DJI Phantom 3 Professional

 

ESC

Kontrolery ESC (Electronic Speed Controllers) zarządzają każdym z silników drona, są odpowiedzialne za przekazywanie informacji o prędkości silnika do kontrolera, wysyłają polecenia do silników w oparciu o komendy. ESC gwarantują utrzymanie komunikacji podczas lotu Phantom 4, aby lot był stabilny, a każdy ruch drona był uzależniony tylko od Ciebie.

 

 DJI Phantom 3 Professional

Inteligentne moduły lotu

Oprócz swobodnego lotu możesz wybrać także jeden z kilku inteligentnych modułów lotu, dzięki czemu Phantom 4 będzie podążał za Tobą, przeleci przez wybrane punkty na mapie, będzie krążył wokół obiektu, nie przekroczy wyznaczonej strefy latania lub będzie latał w określonej osi. Phantom 4 posiada także wbudowany specjalny tryb dla początkujących operatorów drona, który pozwala ograniczyć wysokość lotu do 30 metrów. Blokuje kąt nachylenia kamery, aby umożliwić początkującym pilotom zapoznanie się z lataniem. Kiedy wyłączysz tryb dla początkujących, Phantom 4 domyślnie będzie latał na maksymalnej wysokości 120 metrów powyżej punktu startu. Możesz także ustawić maksymalną wysokość do 500 metrów oraz zmienić maksymalną odległość.


DJI Phantom 4 

Zestaw Phantom 4 zawiera:

1 dron DJI Phantom 4
8 śmigieł (2 komplety)
1 bateria Intelligent Flight Battery
1 ładowarka do baterii
1 kabel zasilający
1 zaślepka gimbala
1 kabel USB
1 kabel mikroUSB
1 instrukcja obsługi
1 kontroler
1 karta pamięci
1 walizka na drona
 
Gwarancja producenta: 12 miesięcy
Warunki gwarancji na stronie: www.dji.com

Specyfikacja Phantom 4:

Dron

 Waga (z baterią)
 1380 g

 Maksymalna prędkość wznoszenia
 6 m/s (tryb sportowy)

 Maksymalna prędkość opadania
 4 m/s (tryb sportowy)

 Maksymalna prędkość lotu
 20 m/s (tryb sportowy)

 Maksymalny pułap
 
6000 m nad poziomem morza

 Czas lotu na jednej baterii
 
Około 28 minut

 Zakres temperatur
 
0°C to 40°C

 System nawigacyjny
 Wbudowany GPS i GLONASS

 Średnica drona bez śmigieł
 350 mm

System omijania przeszkód

 Zasięg sensorów
 
0,7 - 15 m

 Wymogi dla działania systemu omijania przeszkód
 Przeszkoda wyraźnie odznaczająca się od otoczenia oraz adekwatne oświetlenie powyżej 15 lux

Gimbal

 Zakres poruszania kamery
 Od-90° do +30°

 Stabilizacja
 
3-osiowa

Vision Positioning

 Zakres prędkości
 
≤ 10 m/s (pułap 2m)

 Zakres pułapu
 
0 - 10 metrów

 Zakres operowania
 
0 - 10 metrów

 Otoczenie operowania
 
Powierzchnia z czystą teksturą i odpowiednim światłem (Lux > 15)

Kamera

 Sensor
 
Sony EXMOR 1/2.3” Effective pixels: 12.4 M (total pixels: 12.76 M)

 Obiektyw
 
FOV (Field Of View - kąt widzenia) 94°20 mm (odpowiednik 35 mm) f/2.8

 Zakres ISO
 
100-3200 (video) 100-1600 (zdjęcia)

 Elektroniczna prędkość migawki
 
8s -1/8000s

 Maksymalny rozmiar zdjęć
 
4000 x 3000

 Tryby zdjęć

 • Single Shot
 • Burst Shooting: 3/5/7 frames
 • Auto Exposure Bracketing ( AEB ): 3 / 5 bracketed frames at 0.7 EV Bias
 • Time-lapse
 • HDR

 Tryby video

 • UHD: 4096x2160p (4K) 24/25 klatek, 3840x2160p 24/25/30 klatek, 2704x1520 (2,7K) 24/25/30 klatek,
 • FullHD 1080p: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60/120 klatek
 • HD 720p: 1280x720p 24/25/30/48/50/60 klatek

 Maksymalny transfer danych video
 
60 Mbps

 Obsługiwany format pliku
 
FAT32 ( ≤ 32 GB ); exFAT ( > 32 GB )

 Obsługiwane formaty video

 • Photo: JPEG, DNG
 • Video: MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264)

 Obsługiwane karty SD
 
Micro-SD, Max. pojemność: 64GB. Class 10 lub UHS-1

 Zakres temperatur
 
od 0°C do 40°C

Kontroler

 Częstotliwość pracy
 
2.400 GHz-2.483 GHz

 Maksymalny dystans:
 
3,5 km (na zewnątrz, bez przeszkód, bez zakłóceń fal)

 Port wyjściowy video:
 
USB

 Zakres temperatur
 
od 0°C do 40°C

 Bateria
 
6000 mAh LiPo 2S

 Pulpit na urządzenia mobilne
 Tablet lub telefon

 Czułość odbiornika(1%PER)
 -101 dBm ±2 dBm

 Moc transmisji (EIRP)
 
FCC: 20 dBm; CE: 16 dBm

Ładowarka

 Napięcie
 
17.4 V

 Moc znamionowa
 
100 W

Bateria drona (Intelligent Flight Battery)

 Pojemność
 
5350 mAh

 Napięcie
 
15.2 V

 Typ baterii
 
LiPo 4S

 Energia
 
81.3 Wh

 Masa netto
 
462 g

 Czas lotu
 
około 28 minut

 Zakres temperatur
 
-10°C to 40°C

 Maksymalna moc ładowania
 
100 W

Aplikacja

Podgląd na żywo

 Aplkacja mobilna
 
DJI GO

 EIRP
 
100mW

 PSD
 
6.9mW/MHz

 Częstotliwość podglądu na żywo
 
2.4GHz ISM

 Maksymalna jakość przesyłanego obrazu
 
720P @ 30fps (zależy od warunków i urządzenia mobilnego)

 Opóźnienie przekazywanego obrazu
 
220 ms (zależy od warunków i urządzenia mobilnego)

 Zalecany system operacyjny

 • iOS 8.0 lub późniejszy
 • Android 4.1.2 lub późniejszy

 Zalecane urządzenie mobilne

 • ios: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPod touch 6, iPad Pro, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, and iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular. This app is optimized for iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s and iPhone 6s Plus.
 • Android: Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 9, Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Huawei Mate 8, Nubia Z7 mini, SONY Xperia Z3, MI 3, MI PAD

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl