pl

Zakłady na boks na żywo

Sorry, currently there are no events at this moment.

 

Zakłady na boks

 

 

Na świecie istnieje wiele rodzajów sztuk walki – i każda z nich jest z założenia wyjątkowa i godna szacunku. Jednak boks wyróżnia się wśród nich dynamizmem, widowiskowością i techniką walki. Co więcej, stał się jeszcze bardziej interesujący, bo można na niego stawiać i wygrywać ogromne pieniądze.

 

Zakłady bukmacherskie na boks. Historia

Boks wciąż pozostaje popularnym sportem kontaktowym. Boks jest znany w setkach krajów na całym świecie. Aby poznać przewidywania dotyczące boksu, powinieneś zajrzeć na specjalne strony, które dostarczają analiz dotyczących tego sportu.

Boks przeszedł wiele zmian. Dzięki jego popularności znamy takie supergwiazdy i idoli sportowych jak Muhammad Ali czy Floyd „”Money”” Mayweather. Właśnie dzięki tej popularności, bokserzy mogą teraz zarabiać miliony na ringu, a fani boksu również mogą czerpać zyski z zakładów. Serwisy z zakładami na boks czynią ten sport jeszcze bardziej ekscytującym.

 

Zakłady na boks online

Główną cechą nowoczesnych zakładów na boks jest to, że turnieje w tym sporcie są stosunkowo rzadkie. Walki odbywają się nie częściej niż trzy razy w tygodniu. Ponadto prawdziwe gwiazdy boksu wychodzą na ring tylko kilka razy w roku, więc zakłady na boks wymagają wysokiego poziomu uwagi, ponieważ musisz przewidzieć możliwy wynik pojedynku mało znanych pięściarzy.

 

Rodzaje zakłady bukmacherskie na boks

Ponieważ w tym sporcie istnieje opcja remisu, bukmacherzy mają dodatkowe możliwości dla fanów boksu. Możesz postawić następujące zakłady:

  • zakłady na wynik: zwycięstwo jednego z pięściarzy lub remis, który jak na razie jest rzadkością, ale czasem się zdarza;
  • zakłady na łączną liczbę rund: łączna liczba rund;
  • zakłady na możliwość zakończenia walki (wczesne zwycięstwo);
  • zakłady na nokaut: walka zakończy się właśnie w ten sposób.

W zależności od biura bukmacherskiego mogą być również oferowane inne opcje zakładów, głównie podczas walk o tytuły. Już dziś możesz postawić zakład na boks online i możesz to zrobić w dowolnym momencie walki. Na przykład będzie można obstawiać wyniki każdej rundy, zakończenie walki w danej rundzie, nokauty bokserów w rundach. Jakże różnorodne są opcje zakładów na boks!

Co jest ważne przy obstawianiu zakładów na boks? Ważny jest każdy szczegół: od wieku i popularności zawodnika po optymalny moment na obstawianie. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź informacje o nadchodzących wydarzeniach związanych z zakładami na boks.

 

Historia boksu: 8 interesujących faktów

Oto kilka interesujących faktów z historii tego lubianego przez wszystkich sportu kontaktowego:
1. Pierwsze dowody na istnienie boksu jako dyscypliny sportowej sięgają wczesnej epoki brązu, kiedy to w Iraku znaleziono sumeryjskie artefakty z rycinami przedstawiającymi walki na pięści.
2. Źródła z tego okresu przedstawiały bokserów noszących prototypy współczesnych rękawic bokserskich.
3. W starożytnej Grecji zawody odbywały się dla zabawy i dla zakładów bokserskich. W VII wieku p.n.e. stał się on oficjalnym sportem olimpijskim.
4. W starożytnym Rzymie czasami w skórę rękawic wszywano metalowe kolce. Z tego powodu pojedynki kończyły się zwykle śmiercią przegranego boksera.
5. We wczesnych ligach bokserskich nie było ograniczeń wagowych. Oznaczało to, że zawodnicy z większych kategorii wagowych mogli rywalizować z zawodnikami z mniejszych kategorii bez żadnej ingerencji sędziów.
6. Po starożytnym Rzymie, boks zawędrował do Londynu, gdzie stał się sportem na „”gołe pięści””. Żadnych rękawic, żadnych taśm, żadnej ochrony rąk – tylko gołe stawy i rywalizacja o pieniądze i biżuterię.
7. Twórca współczesnego boksu – John Broughton. Był on pierwszą osobą, która udokumentowała zasady boksu, a potem walki na pięści. W 1743 roku wymyślił zakłady bokserskie.
8. Przez długi czas w USA obowiązywał surowy zakaz organizowania walk. Publiczne zawody były zakazane aż do 1900 roku. Mimo to boks w Ameryce aktywnie się rozwijał.

Współczesna historia boksu pokazuje, że w ciągu ostatnich dwóch dekad sport ten stał się bardziej zdyscyplinowany. W rezultacie przekształcił się w pełnoprawną sztukę walki. Możesz sprawdzić nadchodzące wydarzenia bokserskie online i postawić zwycięski zakład.

 

Nowoczesne porady dotyczące bukmacherskie zakłady na boks

Możesz obstawiać zakłady na boks online korzystając z serwisu bukmacherskiego, który oferuje jedne z najlepszych warunków. Oto niektóre z zalet bukmachera wirolot.pl :

  • brak ukrytych opłat;
  • najlepsze warunki obstawiania;
  • minimalna kwota na zakłady;
  • przyjazny interfejs użytkownika;
  • 24-godzinne wsparcie;
  • aplikacja i analityka.

Jeśli chcesz obstawiać boks online ze specjalną strategią, możesz zastosować technikę obstawiania outsidera aż do jego zwycięstwa.