pl

Zakłady na Futbol amerykański na żywo

Sorry, currently there are no events at this moment.

 

Zakłady na Futbol amerykański

 

Inne mecze sportowe

Data
Gra
1
vs
2
Market

 

 

Futbol amerykański nie jest popularny w Rosji i krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Jednak w Stanach Zjednoczonych ten sport przyciąga wielu fanów. I tak, średnia frekwencja na meczu NFL wynosi 65-70 tysięcy osób. Dla porównania, na mecze Bundesligi przychodzi średnio 45 tysięcy kibiców.

Przy takiej popularności bukmacherzy nie mogą zignorować futbolu amerykańskiego. Dlatego już teraz możesz stawiać na futbol amerykański nawet u legalnych rosyjskich bukmacherów na naszej stronie wirolot.pl

 

Rodzaje zakłady na futbol amerykański

W futbolu amerykańskim możesz obstawiać prawie wszystkie te same zakłady na futbol amerykański, co w tradycyjnym futbolu. Oznacza to, że najpopularniejszym zakładem jest zakład na wynik meczu – zwycięstwo pierwszej lub drugiej drużyny.

Remis to rzadki wyjątek, który jest prawie niemożliwy, więc bukmacherzy mogą nawet nie uwzględniać go w ofercie. Jeśli mimo to drużyny zdobędą równą liczbę punktów, czeka je dogrywka, podczas której wyłoniony zostanie zwycięzca. Obstawiając zakłady na futbol amerykański na żywo, możesz typować, które drużyny futbolu amerykańskiego wygrają w danej kwarcie. Bardzo rzadko zdarza się, by we wszystkich kwartach drużyny o mniej więcej równej sile kończyły mecz zwycięstwem. Dlatego po oczekiwaniu na zwycięstwo w dwóch kwartach, możesz postawić na wygraną przeciwnika w 3. kwarcie. W przypadku przegranej, powtarzamy zakład, ale z wyższą stawką, na zwycięstwo w 4 kwarcie.

Dostępne są również zakłady na sumy całkowite. Obstawiając takie zakłady warto zwrócić uwagę na to, czy brana jest pod uwagę dogrywka. Totale mogą być obstawiane na mecz, połowę lub poszczególne kwarty. Dodatkowo bukmacherzy akceptują zakłady handicapowe. Takie zakłady mogą być również zawierane na cały mecz, połowę lub kwartę. Innym standardowym zakładem futbolowym jest zakład na wygranie kwarty/meczu.

 

Jak analizować mecze futbolu amerykańskiego

Żadna strategia zakładów na futbol amerykański nie przyniesie Ci zwycięstwa, jeśli nie przeanalizujesz poprawnie i szczegółowo nadchodzących meczów. Przede wszystkim powinieneś ocenić quarterbacka – czołowego zawodnika drużyny. Od jego umiejętności zależy sukces całej drużyny. Jeśli główny rozgrywający jest kontuzjowany, drużyna znacząco traci szansę na zwycięstwo.

Czynnik własnego boiska w futbolu amerykańskim jest kluczowy. Dzieje się tak dlatego, że kibice bardzo aktywnie wspierają swoje drużyny. Przeciętnie drużyna gospodarzy ma 3-punktową przewagę nad gośćmi. Jednak na niektóre drużyny rodzime boisko nie ma większego wpływu – wykazują się taką samą skutecznością, zarówno u siebie, jak i w każdym innym miejscu. Patrząc na statystyki ostatnich wydarzeń, możesz zidentyfikować takie drużyny i wykorzystać te informacje do obstawiania zwycięskich zakłady na futbol amerykański.

Terminarz nie jest tak ważny w National Football League jak w NBA czy NHL. Faktem jest, że mecze odbywają się średnio raz w tygodniu, więc sportowcy mają wystarczająco dużo czasu, by w pełni się zregenerować. Warto zauważyć, że w futbolu amerykańskim walka toczy się zawsze do samego końca. Nawet jeśli drużyna straciła motywację turniejową, nie podda meczu i nadal może pokonać nawet lidera klasyfikacji.

Jeśli zdecydujesz się postawić na futbol amerykański, lepiej wybierz mistrzostwa w ramach NFL. Wynika to z faktu, że turniej ten ma minimalną marżę, która u różnych bukmacherów waha się od 1,5% do 3%. Ponadto w Internecie znajduje się wiele danych na temat tych mistrzostw – a Ty możesz wykorzystać te informacje do analizy i stawiania zwycięskich zakłady na futbol amerykański na wirolot.