pl

Zakłady na Piłkę wodną na żywo

Sorry, currently there are no events at this moment.

 

Zakłady na Piłkę wodną

Sorry, currently there are no events at this moment.

 

 

Zakłady na piłkę wodną

Piłka wodna to nie tylko sport olimpijski, ale także fascynująca rywalizacja. Jej pierwowzorem jest oryginalna japońska gra, w której zawodnicy siedzą na beczkach i grają kijkami.

W swojej nowoczesnej formie sport ten pojawił się dwa wieki temu. Przez długi czas nazywany był piłką nożną w wodzie i w zasadzie nie miał jasno określonych zasad. Dziś ta dyscyplina ma wielu fanów na całym świecie, nie wspominając już o tym, że większość bukmacherów przyjmuje zakłady na piłkę wodną. Mimo to, zakłady na piłkę wodną są dość specyficzne.

 

Piłka wodna jako dyscyplina zakładów sportowych: Co ją wyróżnia

Bukmacherzy zazwyczaj oferują dość ograniczony wybór zakładów na ten sport. Możesz znaleźć tylko standardowe typy, w tym zakłady na wyniki i sumy.

Biorąc pod uwagę, że nie jest to najpopularniejsza dyscyplina sportowa, gracz ma takie same szanse na wygraną jak bukmacher, ponieważ dziś jest bardzo mało analiz dotyczących piłki wodnej. Tak więc, dla obu stron zakładów istnieje mniej więcej taka sama pula informacji. Naturalnie, ma to znaczący wpływ na szanse wygranej.

Rosja, USA i inne kraje znajdują się na liście tych, które tradycyjnie wiodą prym w piłce wodnej. A jest to sport, w którym lider może z łatwością wygrać kilka, a nawet kilkadziesiąt razy z rzędu. Co więcej, jest to możliwe nawet w meczach międzynarodowych, co znacznie komplikuje typowanie. Tak jest, jeśli mówimy o męskiej drużynie piłki wodnej. Jeśli mówimy o piłce wodnej kobiet, można śmiało stawiać na drużyny amerykańskie, które zawsze są bardzo silne.

 

Rodzaje zakładów na piłkę wodną

Bukmacherzy nie są jeszcze w stanie zaoferować szerokiej gamy zakładów na piłkę wodną. Ale kibice mają możliwość wybrania jednej z głównych opcji:

Zwycięstwo w turnieju. Zakłady na zwycięzcę mogą być obstawiane na najważniejsze wydarzenia. Należą do nich Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata.
Wynik meczu. Zakłady na wynik meczu pomiędzy dwiema drużynami są najbardziej popularnym rodzajem zakładów.
Handicap. Handicap może być dodatni lub ujemny.
Totals. Profesjonalni gracze wolą typować nie zwycięzcę, ale liczbę strzelonych goli.
Wynik jednej tercji. Mecz jest umownie podzielony na cztery części; każda trwa 8 minut.

 

Co trzeba wiedzieć przed obstawianiem zakładów?

Bramkarz jest najważniejszą osobą w drużynie, więc jeśli znany, silny zawodnik z jakiegoś powodu nie weźmie udziału w meczu, to jego drużyna najprawdopodobniej przegra. Bukmacherzy nie zawsze biorą ten niuans pod uwagę – to wielka szansa na postawienie wygrywającego zakładu.

Niespodziewanie, pula ma ogromne znaczenie. Drużyny mogą osiągać różne wyniki w zależności od rodzaju basenu. A statystyki pokazują, że zawodnicy water polo najprawdopodobniej wygrają, jeśli będą grać w tym samym basenie, w którym stale trenują.

Jeśli chodzi o rodzaje zakładów na ten sport, to jeśli ktoś ma doświadczenie w obstawianiu, nie będzie w nich nic nowego. Nie ma specyficznych strategii dla water polo, więc możesz cieszyć się całym procesem i czekać na wygraną.

Możesz więc oczekiwać świetnych wyników, korzystając z przewidywań dotyczących piłki wodnej, wiedzy na temat gry i biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, które towarzyszą wynikom meczów. Należy jednak pamiętać, że większość bukmacherów oferuje zakłady na tę dyscyplinę tylko podczas zawodów na bardzo dużą skalę i oczywiście Olimpiady. Ale z drugiej strony, znawcy tej dyscypliny mogą otrzymać ekscytujące wygrane, które nie są dostępne w bardziej popularnych sportach.

Najczęściej obstawiający korzystają z naszej platformy do obstawiania piłki wodnej. Ten rodzaj zakładów sportowych jest nie tylko ekscytujący, ale i dochodowy.