pl

Zakłady na Sporty Motorowe na żywo

Sorry, currently there are no events at this moment.

 

Zakłady na Sporty Motorowe

Sorry, currently there are no events at this moment.

 

Inne Mecze Sportowe

 

Sporty motorowe przyciągają fanów dużych prędkości, jazdy i ścigania się na motocyklach. Zawody sportów motorowych są ekscytujące i nieprzewidywalne.
Gromadząc wielu fanów, zawody te nie pozostały bez uwagi bukmacherów. Oferują oni obstawianie zakładów na sporty motorowe w ramach różnych mistrzostw, które regularnie odbywają się w różnych miejscach globu. Sport ten ma pewne cechy szczególne, które należy wziąć pod uwagę, by móc z powodzeniem typować wyniki wyścigów motocyklowych.

 

Zakłady na sporty motorowe: Co w nich jest szczególnego

Zakłady na sporty motorowe obstawiane są w ramach różnych zawodów, które mają swoje własne zasady. Wszystkie mistrzostwa można znaleźć na naszej stronie wirolot.pl.
Dlatego dla każdego rodzaju mistrzostw musisz zastosować specjalną strategię. Weźmy pod uwagę najbardziej popularne wyścigi, które są w pełni reprezentowane w liniach zakładów bukmacherskich na sporty motorowe:

Motocross. Zawody rozgrywane są w surowym terenie. Najbardziej prestiżowym turniejem są Mistrzostwa Świata, które odbywają się od prawie trzech sezonów w różnych krajach.
Wyścigi drogowe. Wyścigi odbywają się na asfaltowym torze. W tym typie wyścigów istnieje podział na klasy, w zależności od wielkości silnika motocykla: Moto GP, Moto 2, i Moto 3. Najbardziej prestiżowym turniejem jest Moto GP. Biorą w nim udział najszybsze i najbardziej zaawansowane technicznie motocykle, które nie są dostępne w sprzedaży. Dlatego ten rodzaj wyścigów można porównać do Formuły 1.

Speedway. Te wyścigi odbywają się na owalnym torze, który ma od 260 do 400 metrów. Mistrzostwa świata w żużlu są corocznym wydarzeniem, którego różne etapy odbywają się w kilku krajach. Istnieje także inny podgatunek tej kategorii – żużel na lodzie. Od dwudziestu lat w mistrzostwach świata w żużlu na lodzie Rosjanie zdobywają pierwsze miejsca.
Enduro to najdłużej rozgrywane zawody, które mogą trwać nawet miesiąc. Ten rajd składa się z kilku etapów.

Rodzaje zakładów na sporty motorowe

Rodzaje zakładów mogą się różnić w zależności od rodzaju zawodów i konkretnego bukmachera. Jednak w większości przypadków linia zakładów będzie zawierała typy zakładów wymienione w tym artykule. Możesz więc postawić na zwycięzcę. Ponadto w dużych zawodach możesz obstawiać na zwycięstwo kierowcy na danym okrążeniu.

Przyjmowane są również zakłady na miejsca premiowane, od 1 do 3 pozycji. Linia zawiera nazwiska kierowców i kursy, a Ty musisz wybrać sportowca, który Twoim zdaniem wygra.
Możesz porównać ze sobą dwóch kierowców. Musisz poprawnie przewidzieć, który z dwóch zaproponowanych sportowców pierwszy przekroczy linię mety. Oczywiście dostępne są również zakłady handicapowe. W tego typu zakładach trzeba określić, o ile szybciej jeden zawodnik ukończy wyścig od drugiego. Bukmacherzy przyjmują także zakłady na sporty motorowe długoterminowe, zwane futures – na zwycięzcę całego turnieju, a nie konkretnego wyścigu.

 

Analiza wyścigu zakłady na sporty motorowe

Aby postawić zwycięski zakład na sporty motorowe na wirolot.pl, musisz poprawnie przeanalizować nadchodzący wyścig. Zaleca się unikanie obstawiania wszystkich mistrzostw naraz, lepiej wybrać jedno lub dwa wydarzenia, które najbardziej przypadną Ci do gustu i które łatwiej będzie Ci przewidzieć. Wyścigi w ramach każdych mistrzostw odbywają się mniej więcej raz na pół miesiąca. Dlatego będziesz miał wystarczająco dużo czasu, by przeanalizować dane wydarzenie.
Mówiąc o przewidywaniach, kluczową sprawą jest praca z tabelami rankingowymi. Analizując je, musisz znaleźć wzorce, które powtarzają się z roku na rok. Na przykład zawodnik A konsekwentnie zdobywa nagrody na torze B, podczas gdy na innych osiąga przeciętne wyniki.
Ważne jest także, by wziąć pod uwagę warunki pogodowe. Ze względu na deszcz, śnieg, wiatr i kurz, zawodnicy mogą nie pokazać tego, co potrafią najlepiej. Dlatego stawianie na faworyta w złych warunkach pogodowych jest niebezpieczne.