pl

Zakłady na Futsal na żywo

Sorry, currently there are no events at this moment.

 

Zakłady na Futsal

Sorry, currently there are no events at this moment.

 

Futsal to dynamiczny i bardzo rozrywkowy sport. W porównaniu do piłki nożnej, futsal oferuje więcej ataków, bramek, asyst i okazji do zdobycia punktów, co zwiększa zainteresowanie kibiców. Chociaż mistrzostwa w futsalu są mniej popularne niż tradycyjna piłka nożna, bukmacherzy przyjmują zakłady na ten sport, a doświadczeni gracze z powodzeniem obstawiają zakłady i wygrywają znaczące sumy pieniędzy.

 

Zakłady na futsal na żywo

Zanim zaczniesz obstawiać zakłady na futsal, musisz dokładnie zapoznać się z jego zasadami. Jaka jest różnica między futsalem a mini-piłką nożną? Wielu fanów futbolu uważa, że są one takie same, jednak istnieją pewne różnice pomiędzy tymi dwoma dyscyplinami.

U bukmacherów zawody mini-piłki nożnej mogą być nazywane futsalem, więc te dwa terminy są często używane zamiennie. Istnieją jednak różnice między futsalem a mini-piłką nożną.

Mistrzostwa w futsalu rozgrywane są w ramach AMF, podczas gdy rozgrywki w mini-piłce nożnej organizuje FIFA. Również zasady są nieco inne. Na przykład w futsalu dozwolonych jest wiele akcji kontaktowych – dyscyplina ta jest więc bardziej surowa i kontuzyjna.

Pomimo tej różnicy, oba terminy odnoszą się do tej samej gry – takie podejście obowiązuje również w naszym artykule.

 

Rodzaje zakłady na Futsal

Wydarzenia związane z futsalem są dobrze relacjonowane przez media i są szeroko reprezentowane w liniach zakładów bukmacherskich. Dlatego obstawiający mogą obstawiać wiele różnych zakłady na futsal, wybierając te najbardziej optymalne i przewidywalne. Tradycyjnie można obstawiać na wynik – zwycięstwo, porażkę i remis. W playoffach zawsze jest zwycięzca. Dlatego w przypadku remisu drużyny mają dogrywkę i rzuty karne.

Mini-piłka nożna jest sportem zorientowanym na wynik. Obie drużyny strzelają około 6-7 bramek na mecz. Dlatego bukmacherzy akceptują zakłady na sumy w przedziale 6-7 goli. Możesz również postawić zakłady na futsal handicapowy na wynik meczu futsalu. Jeżeli w meczu występują drużyny o mniej więcej równych umiejętnościach, to zasady bukmacherskich zakładów handicapowych są takie same, jak w tradycyjnej piłce nożnej. Handicapy mogą wynosić 0, +1, lub -1.

W przypadku dużych turniejów, bukmacherzy poszerzają linię o dodatkowe zakłady na futsal. Obejmują one sumy poszczególnych drużyn, nieparzyste/parzyste bramki w meczu, czy padną bramki z obu stron, zakłady na dokładny wynik. Możesz również obstawiać zakłady futures, na przykład próbując odgadnąć zwycięzcę turnieju lub drużyny, które dostaną się do konkretnej fazy playoff.

 

Analiza meczów w zakładach na futsal

Podczas typowania zakładów na futsal konieczne jest prawidłowe przeanalizowanie wielu parametrów. Szczególną uwagę powinieneś zwrócić na składy drużyn oraz motywację turniejową każdej z nich. Biorąc pod uwagę, że drużyna mini-piłki nożnej składa się z 5 osób, wpływ każdego zawodnika na ogólny wynik jest znaczący. Bramkarz jest być może kluczowym graczem; od jego gry w dużej mierze zależy liczba zdobytych bramek.

Dla dokładniejszych przewidywań futsalowych, musisz przestudiować recenzje ostatnich meczów z udziałem drużyn. Dodatkowo, konieczne jest ocenienie indywidualnych cech zawodników i porównanie ich z inną drużyną. Na przykład umiejętność skutecznej gry z dalekiej pozycji okaże się znaczącą przewagą przeciwko drużynom z solidną obroną.

Niestety, futsal nie jest tak popularny jak piłka nożna, dlatego nie ma zbyt wielu informacji do analizy. Jeśli jednak chcesz, możesz znaleźć wystarczającą ilość danych, zwłaszcza na zagranicznych stronach, które pomogą Ci w postawieniu zwycięskiego zakłady na futsal.